1 » 2 » Miernik mocy GRANDWAY FHP1B023

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Waluta

Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-388Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-389Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-390Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-391
Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-388Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-389Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-390Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02-391
Polecamy

Miernik mocy GRANDWAY FHP1B02

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 16,90 zł
Kurier DPD - 15,00 zł
Przesyłka pocztowa Paczka 48 - 11,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 8,99 zł
Kurier InPost - 12,50 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Numer katalogowy: 0000019859

Stan magazynowy: 0 szt.

Cena: 499,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 998 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
W komplecie 4 baterie AAA oraz adapter FC - SC
Miernik mocy optycznej GRANDWAY FHP1B02 L5821 to urządzenie służące do sprawdzania tłumienia toru optycznego sieci światłowodowych jedno- i wielomodowych. Miernik skalibrowany został do pracy z falą o długości 850 nm,1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm. Zakres pomiarowy -40...+23 dBm z dokładnością nie przekraczającą 0,35dB/10nW pozwala na dokładne sprawdzenie instalacji światłowodowej. Urządzenie posiada funkcję pomiaru wartości referencyjnej (dB) oraz pomiaru mocy bezwzględnej (mW, dBm).
Urządzenie przystosowane jest standardowo do pracy ze światłowodami zakończonymi ferrulą 2.5mm.W zestawie znajduje się adapter FC/PC i SC/PC (wymienny). Niewielkie wymiary i waga zapewniają doskonałą mobilność.
Miernik zasilany jest z 4 baterii 3xA.
Podstawowe funkcje i parametry:
  • pomiar mocy fali światła o długości 850 nm,1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm,
  • pomiar bezwzględny wyrażany w mW lub dBm lub względny dB,
  • zakres pomiarowy -40 ... +23 dBm (dla 1550nm) z rozdzielczością 0,01.
  • funkcja automatycznego wyłączenia urządzenia, gdy nie wykonana zostanie żadna operacja,
  • czytelny, podświetlany ekran,
  • małe wymiary i masa,
  • intuicyjna, prosta obsługa
Miernik dedykowany do pracy ze źródłem światła GRANDWAY FHS1D02 L5825.
Parametry techniczne urządzenia:
Parametr Wartość
Model Grandway FHP1B02
Kod L5821
Mierzona długość fali 850 nm
1300 nm 
1310 nm 
1490 nm 
1550 nm
1625 nm
Typ detektora InGaAs
Zakres pomiaru -40 ... +26 dBm (@1550nm)
Typ złącza FC/PC, SC/PC (wymienne) (ferrula 2.5mm)
Dokładność pomiaru ±0,35dB ±10nW
Dopuszczalna temperatura pracy  -10°C ... +50°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania -20°C ... +70°C
Wymiary 115 x 62 x 30 mm
Masa 140g
Zasilanie 4x bateria AAA 1,5 V

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Napisz recenzję